На Львівщині оголосили тендер на реконструкцію біатлонного стрільбища

У Новояворівську Львівської області усі охочі зможуть відточувати навички зі стрільби.

27.07.2023
На Львівщині оголосили тендер на реконструкцію біатлонного стрільбища

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, ця територія буде доступною для маломобільних груп населення.

“Загальна кошторисна вартість реконструкції біатлонного стрільбища та лижеролерних трас в обласному центрі олімпійської підготовки у Новояворівську становить орієнтовно 100 млн гривень”, – йдеться у повідомленні.

Замовником робіт є управління капітального будівництва Львівської ОВА.

Згідно з проєктом, на об’єкті замінять зношений дорожний одяг, запрацює новітня система освітлення, вдосконалять систему повздовжнього водовідводу та забезпечать водовідведення. Таким чином планують покращити транспортно-експлуатаційні показники чотирьох лижеролерних трас.

«На об’єкті зможуть тренуватися усі охочі, зокрема діти. Це сприятиме патріотичному вихованню нашої молоді, вони з юних літ тренуватимуть навички зі стрільби. Ворог змушує нас думати на декілька кроків вперед, тому ці навички є безумовно корисними у час повномасштабної війни», – розповів заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

Окрім цього, в обласному центрі олімпійської підготовки у Новояворівську планують змінити геометричні параметри лижеролерних трас, доставити нові пускові установки для засніжених трас, забезпечити устаткування та обладнання для обслуговування біатлонного стрільбища.

Ділянки чотирьох лижеролерних трас, що проєктується, розташовані у лісовому масиві. Їхня загальна протяжність становить більше ніж 7 кілометрів. Траса доповнюється штрафним колом протяжністю 150 метрів, стрілецькою та суддівською зонами.

Після проходження міжнародної сертифікації на цій трасі зможуть проводити міжнародні змагання.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.