На Львівщині майбутні військові пілоти стали хрещеними для дітей, які втратили батьків

Курсанти льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба стали хрещеними батьками для 16 дітей з Луганської та Донецької областей, які через війну втратили батьків.

07.12.2023
На Львівщині майбутні військові пілоти стали хрещеними для дітей, які втратили батьків

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, зараз ці дітки проживають в одному із дитячих закладів Львівщини.

Днями майбутні військові льотчики навідали своїх похресників.

«Ми завітали до своїх 16 похресників та похресниць, піклуватися про яких зобов’язалися напередодні Великодня надважкого 2022 року.До наших малюків та їхніх друзів, розумних і активних, за якими ми дуже скучили», – ділиться емоціями Олександр, майбутній військовий льотчик.

Це вже не перший візит курсантів до діток. Хлопці за першої нагоди приїжджають у дитячий заклад і часто допомагають, наприклад, розчищають сніг.

Курсанти привезли діткам подарунки, а малеча довго не відпускала своїх хрещених батьків, бавлячись з ними в ігри. До речі, дітлахи дуже зацікавлено слухали розповіді про майбутню професію хлопців та з радістю приміряли шоломи пілотів. Похресниками майбутніх пілотів стали дітки віком до трьох років.

Військове навчання, а особливо льотна справа, залишають дуже мало вільного часу. Але хлопці за першої ж нагоди їдуть до малят.

«Курсанти поїхали до діток одразу після навчання: під час тренувань вони показали чудові результати! Опановувати таку спеціальність під час війни – важко. Але вони – молодці! І наше небо буде під надійним захистом», – кажуть в університеті.

На прощання майбутні пілоти пообіцяли діткам, що скоро знову приїдуть, і, найголовніше, що наші діти житимуть під мирним небом.

«Ці хлопці – дуже відповідальні. Керувати літаками у мирному небі – це сенс їхнього життя. Так само відповідально вони ставляться до своїх обов’язків хрещених батьків. Перед тим, як хрестити малят, наші курсанти багато розмовляли про сенс цього обряду зі священниками та готувалися до цього. Ми певні, дітки мають чудових наставників», – додають в ХНУПС.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.