На Львівщині для проїзду відкрили 46-кілометрову ділянку дороги, яку ремонтували

Ремонт дороги Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий проходив у межах реалізації інвестиційного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”.

30.06.2023
На Львівщині для проїзду відкрили 46-кілометрову ділянку дороги, яку ремонтували

Про це повідомив заступник начальника Львівської ОВА Юрій Бучко.

“Зазначу, Договір між Урядом України та Урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах повʼязаної допомоги підписаний ще у 2015 році, відповідно до якого підрядна організація проводила капітальний ремонт на прикордонних дорогах хоча фактичні роботи розпочались у 2020 році”, – йдеться у повідомленні.

Останній капітальний ремонт тут проводився ще в 70-тих роках.

Юрій Бучко додав, що на цій ділянці виконали такі роботи: відремонтували 12 мостів; розширили земляне полотно проїзної частини; влаштували водовідведення; замінили існуючі залізобетонні труби; влаштували тверде покриття у двох шарах з попереднім укріпленням основи;  встановили тротуари та освітлення в межах населених пунктів; влаштували зупинки громадського транспорту; провели заходи для убезпечення безпеки дорожнього руху; при в’їздах у населені пункти встановили засоби для заспокоєння руху.

Загальна вартість ремонту доріг становить понад 33 522 000 євро.

“Нагадую, що в межах даного проєкту відремонтовано більше 90км доріг та 17 мостових переходів.
Належна прикордонна дорожня інфраструктура дозволить суттєво покращити соціально-економічний та туристичний розвиток регіону, а мешканцям міст, сіл швидко та якісно добиратись дорогою до помешкань, роботи чи навчання! Дякуємо польським партнерам за допомогу! Разом зможемо більше!” – підсумував Бучко.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.