На Львівщині браконьєри застрелили червонокнижного лося

4 лютого у Раневицькому лісництві біля Дрогобича троє браконьєрів застрелили лося.

05.02.2024
На Львівщині браконьєри застрелили червонокнижного лося

Про це LVIV.MEDIA повідомив лісничий Василь Дмитришин.

Зранку 4 лютого постріли у лісі почули єгері та вирушили на пошуки тих, хто стріляє. Обійшовши ліс, вони знайшли убитого лося. Браконьєрів поряд з ним вже не було. Єгері та лісники виставили у лісі фотопастки та оточили територію. За деякий час до лося повернулося троє чоловіків. Єгері спробували затримати їх, проте зловити вдалося лише одного, 40-річного мешканця Дрогобича. Двоє інших втекли на автомобілі.

Єгері та лісничий  викликали на місце злочину правоохоронців.

Василь Дмитришин підозрює, що за твариною тривалий час слідкували, вивчали місця, де вона ночує та харчується. Убили лося з мисливського карабіна з оптикою.

Нагадаємо, нещодавно на території мисливських угідь Червоноградської міської організації Українського товариства мисливців і рибалок виявили нутрощі і дві шкіри європейських козуль.

На Львівщині діє заборона полювання на усіх тварин до завершення воєнного стану. Проте полювання на лося заборонене ще з 2019 року, відколи тварину внесли до Червоної книги України. За останні роки популяція лосів в Україні дуже скоротилась.

Збитки від убивства лося, за словами лісничого, можуть становити понад 100 тис. гривень. А покарання за убивство тварини, занесеної до Червоної книги, — кримінальна відповідальність.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.