На Львівщині аграрії можуть отримати суб-гранти до 14,8 млн грн на розвиток свинарства

Львівщина завжди займала передові місця з розвитку свинарства. В області розведенням, вирощуванням та відгодівлею свиней займаються 63 суб’єкти господарювання, в яких утримується понад 350 тис. голів свиней, а загальне поголів’я свиней у всіх категоріях господарств складає понад 460 тис. голів.

12.01.2024
На Львівщині аграрії можуть отримати суб-гранти до 14,8 млн грн на розвиток свинарства

Співфінансування для розвитку проєктів надасть програма USAID АГРО. Програма надасть до 14,8 млн грн співфінансування для проєктів розвитку свинарства. Всього планують підтримати 3 проєкти в межах Програми (остаточна сума співфінансування кожного залежить від запропонованої діяльності).

Про це повідомив департамент агропромислового розвитку Львівської ОВА з посиланням на Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), що реалізовується компанією «Кімонікс Інтернешнл».

Вимоги до заявників:

  • повинен бути українським недержавним суб’єктом господарювання, офіційно зареєстрованими в Україні та класифікуватись як мікро-, мале та середнє підприємство ( ММСП), одне підприємство може подати одну заявку;
  • планує запровадити договірну та/або кооперативну модель свинарства, та мати щонайменше три роки досвіду у галузі свинарства;
  • готовність внесення не менше ніж 20% від загального бюджету проекту в грошовій або негрошовій формі (перевага заявкам, що передбачають внесок понад 20% від загального бюджету проекту).

В межах кожного проєкту повинні бути досягнуті наступні результати:

  • залучити до контрактної та/або кооперативної моделі вирощування свиней щонайменше 15 ММСП-партнерів;
  • збільшити обсяги виробництва не менше ніж на 20%;
  • створити на 20% більше нових робочих місць (у першу чергу для жінок, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб та представників інших вразливих груп населення);
  • створити демонстраційну ферму як навчальний майданчик з доступом для інших зацікавлених ММСП;
  • розробити комплексну модель ефективної співпраці з ММСП в межах контрактного/кооперативного свинарства.

Кінцева дата подання заявок – 9 лютого 2024р.

Детальніше про суб-грант за посиланням.

«Більшість суб’єктів господарювання, які займаються свинарством є малими та мають потенційні можливості для створення показових демонстраційних ферм. Це в свою чергу дозволить поширювати знання і кращі практики для залучення в сільськогосподарське виробництво більш широкого кола виробників», – наголосила заступниця директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Людмила Гончаренко.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.