На кордоні з Румунією відкриється новий пункт пропуску

Його обіцяють запустити через два тижні.

26.10.2022
На кордоні з Румунією відкриється новий пункт пропуску

Найближчим часом на кордоні між Україною та Румунією відкриється новий пункт пропуску – “Красноїльськ – Вікову-де-Сус”. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

“Красноїльськ – це довгобуд. Роботи тут почались ще у 2015 році, через рік призупинились, і останні шість років будівництво було майже заморожено”, – пояснив він.

За словами Найєма, перемовини щодо відкриття пункту пропуску з румунською стороною були відновлені лише влітку цього року.

“Сьогодні (ред. – 26 жовтня) на пункті пропуску встановили банери “Ласкаво просимо в Україну”. Це фінал реконструкції. Залишились невеликі роботи щодо підключення комунікацій та облаштування робочих місць для колег з митниці та прикордонної служби. Ми свою роботу майже закінчили, чекаємо на завершення робіт від румунських колег, яким ще потрібен час для облаштування дороги та інфраструктури зі свого боку”, – розповів заступник міністра.

Повідомляється, що пункт пропуску запрацює поетапно. Спочатку буде відкритий проїзд для легкового автотранспорту, згодом поїде порожній вантажний транспорт, а у перспективі Красноїльськ має стати повноцінним вантажним пунктом пропуску.

Відкриття пункту пропуску має розвантажити діючий пункт пропуску “Порубне – Сірет”, де наразі спостерігаються великі черги через активний потік вантажівок до румунських портів.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.