На Хмельниччині затримали двох чоловіків, які катували та грабували людей

Злочинне угруповання вчинило серію нападів на господарів приватних маєтків у Бучанському та Броварському районах Київщини.

23.05.2023
На Хмельниччині затримали двох чоловіків, які катували та грабували людей
Фото: Національна поліція України

Про це повідомляє Національна поліція України.

29-річний киянин — організатор групи, перебував у розшуку за бандитизм та викрадення транспорту. Він скоював розбійні напади разом із двома поплічниками.

“Так, в Ірпені зловмисники увірвались до будинку 70-річного місцевого мешканця, взялись нещадно бити, погрожувати та вимагати гроші. Розбійники перерили весь будинок, забрали готівку і зникли. У селі Красилівка вчинили розбійний напад на родину підприємця, коли ті увечері відпочивали. Озброєні зловмисники завдавали удари власнику будинку, погрожували відрізати вуха, а згодом облили пальним та погрожували підпалити. Після того, як родина віддала всі заощадження, – залишили будинок”, – розповідають правоохоронці.

Поліція Київщини затримали розбійників у Хмельницькій області, саме перед тим, як вони готувались вчинити черговий напад. Двоє наразі перебувають у слідчому ізоляторі, третьому учаснику злочинного угруповання, який знаходиться за кордоном, заочно повідомили про підозру.

У ході 14-тьох обшуків поліцейські вилучили автоматичну зброю, гранати, кайданки, пластикові хомути, засоби для відмикання дверей, банківські картки, одяг, в якому вчиняли розбої, та інші речові докази.

За фактом розбою, спрямованого на заволодіння майном у великих чи особливо великих розмірах, вчиненого організованою групою в умовах воєнного стану, поєднаного із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень слідчі відкрили кримінальне провадження (ч. 4 ст. 187 ККУ). Фігурантам загрожує до 15 років позбавлення волі.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.