На Буковині судитимуть чоловіка, який організував крадіжку 22 авто в Німеччині

У 2016 році чоловік організував злочинну групу з п’яти осіб.

04.05.2023
На Буковині судитимуть чоловіка, який організував крадіжку 22 авто в Німеччині

Про це повідомляє поліція Чернівецької області.

Міжнародну злочинну групу у жовтні 2016 році організував 38-річний житель обласного центру. До викрадення автомобілів він залучив ще чотирьох буковинців, які на той час перебували на заробітках в Німеччині. За один рік зловмисники встигли викрасти 22 автівки.

Чернівчанин виступав у ролі керівника групи, який розподіляв обов’язки між її членами. Він займався підбором автомобілів, підшукував місця збуту викрадених автівок у Польщі та контролював дії учасників групи телефоном.

“У його обов’язки входило транспортування викрадених автівок, а в окремих випадках, їх супровід до місць збуту. Зловмисників цікавили переважно автомобілі «Mercedes-Benz Sprinter» та «Mercedes-Benz Viano»”, – розповідають у поліції.

Правоохоронці довели причетність організатора та членів угруповання до 22 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами, які належали фізичним і юридичним особам Німеччини, а також до одного незакінченого замаху на злочин. Сім автомобілів зловмисники продали. Вони спричинили збитків потерпілим на суму 5 мільйонів 50 тисяч гривень.

У 2017 році один із фігурантів загинув у дорожньо-транспортній пригоді на території Польщі, ще двох порушників засудили у Німеччині. Організатора та ще одного виконавця судитимуть на території України. Їм інкримінують вчинення чотирьох кримінальних правопорушень. Зловмисникам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.