Митрополит Епіфаній приїде до Львова та відправить вечірню у храмі, який перейшов до ПЦУ

Офіційний візит до Львова очільника Православної Церкви України Блаженнішого Епіфанія розпочнеться у понеділок, 30 вересня.

26.09.2024
Митрополит Епіфаній приїде до Львова та відправить вечірню у храмі, який перейшов до ПЦУ

Цього дня він вперше відвідає храм святого великомученика Юрія Переможця, що на вул. Тараса Бобанича (Хаммера), 3. У церкві, на яку пожертву складав Михайло Грушевський і парафія якої торік приєдналася до ПЦУ, Предстоятель Православної Церкви України о 17:00 очолить Всенічне бдіння (вечірню).

Першого жовтня, на свято Покрови та День українських захисників, Блаженніший Епіфаній, разом із духовенством інших конфесій та громадськістю міста, візьме участь у молитві за полеглих захисників України на Личаківському цвинтарі, яка розпочнеться о 9:00.

А вже через годину, о 10:00, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці за адресою вул. Руська, 5, Глава ПЦУ очолить урочисту Божественну літургію з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці та 80-ліття з Дня народження владики Макарія, Митрополита Львівського.

“Для нас є великою честю приймати Главу нашої української помісної Церкви у Львові у таке велике, знакове свято Покрови та День українського війська, разом молитися з родинами захисників і всіма львів’янами за нашу якнайшвидшу перемогу, за здоров’я Захисників та Захисниць і щасливе повернення додому кожного воїна. Запрошуємо всіх парафіян, львів’ян та гостей міста розділити з нами цю щиру молитву у наших храмах 30 вересня та 1 жовтня. І нехай Господь почує наші молитви та вислухає їх”, – зазначає настоятель храму святого великомученика Юрія Переможця, отець-декан Львівський Олег Древняк.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.