Мистецька діяльність Благодійного фонду Козицького: досягнення та нові горизонти

За період 2024 року мистецький проєкт «Ми і Світ» у межах Благодійного фонду Козицького реалізував 17 виставок у 8 країнах світу: Канада, Австралія, Велика Британія, Франція, Італія, Німеччина, Узбекистан, Україна.

04.12.2024
Мистецька діяльність Благодійного фонду Козицького: досягнення та нові горизонти

Світ побачив 377 українських творів мистецтва. За цей рік ми подолали 83 566 кілометрів наземними і повітряними шляхами. Попри основну – виставкову роботу, особливу частину діяльності фонду займає соціальний вектор.

Цього року ми реалізували понад 40 мистецько-соціальних заходів для близько 1000 осіб, серед яких: військові та члени їх родин, вихованці геріатричних центрів, курсанти та внутрішньо-переміщені сімʼї .

Також фонд підтримує едукативний напрямок молоді, тож ми надали стипендії для річного навчання 10 студентам Львівської національної академії мистецтв.

У травні цього року відбувся традиційний для фонду благодійний аукціон в «Будинку Митрополита» Національного заповідника «Софія Київська» у Києві , на виручені кошти з якого Благодійний Фонд Козицького закупив медичне обладнання, яке буде використовуватися для надання невідкладної допомоги постраждалим військовослужбовцям у військовому госпіталі.

2024 рік відкрив також і нові горизонти діяльності фонду – повернення культурної спадщини з-за кордону до України. Нам вдалось повернути понад 200 робіт двох українських мистців з Бостона та Аргентини, які в силу політичних чи особистих дисбалансів, були змушені творити за межами України.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.