Мешканця Львівщини судили за поширення комуністичної символіки у соцмережах

Уродженець міста Яворів Львівської області ставив уподобайки під дописами з радянською символікою.

21.05.2024
Мешканця Львівщини судили за поширення комуністичної символіки у соцмережах

Як зазначається у вироку Рівненського міського суду, обвинувачений у період з 10 литопада 2023 року по 2 квітня 2024 року у соцмережі “Однокласники” поставив уподобайки щонайменше під 14 дописами із забороненою комуністиною символікою, у вигляді зображень, державного герба, прапора СРСР та інших зображень, в яких відтворюється поєднання серпа, молота та п`ятикутної зірки, повідомляє Rivne.media.

“Таким чином чоловіку інкримінували ч.1 ст.436-1 КК України (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки і пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів)”, – йдеться у повідомленні.

17 квітня 2024 року обвинувачений уклав угоду з прокурором про визнання винуватості.

Відтак, суд затвердив цю угоду та присудив чоловіку 1 рік позбавлення волі з іспитовим строком в один рік, без конфіскації майна.

Нагадаємо, Червоноградський міський суд Львівщини визнав винною у поширенні комуністичної символіки та виправдовуванні збройної агресії Росії пенсіонерку Наталію Полянську. Пенсіонерка є уродженкою Росії та громадянкою України. У 2023 році жінка поширювала антиукраїнський контент, зокрема лайкала дописи на підтримку ворожої армії та комуністичну символіку

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.