Мешканка Львівщини привласнила 100 тис. грн за програмою «Муніципальна няня»

Соціальна програма «Муніципальна няня» спрямована на підтримку сімей з малолітніми дітьми віком до трьох років і здійснюється шляхом компенсації коштів, витрачених на послуги няні, з якою батьки таких дітей укладають відповідний договір.

29.04.2025
Мешканка Львівщини привласнила 100 тис. грн за програмою «Муніципальна няня»

Про це повідомляє Поліція Львівської області.

32-річна мешканка міста Миколаєва Стрийського району уклала з фізичною особою-підприємцем фіктивний договір про надання послуг по догляду за її малолітньою дитиною. При цьому насправді за дитиною підприємиця не доглядала, а подавала сфальсифіковані акти про надання послуг «муніципальної няні» в управління соцзахисту та безпідставно одержувала виплати з бюджету.

Частину цих коштів вона передавала мамі дитини, за якою повинна була доглядати. У такий спосіб мама дитини заволоділа 100 тисячами гривень.

Їй повідомлено про підозру. Їй загрожує до п’яти років ув’язнення.

Досудове розслідування триває.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.