Мешканець Львова отримав премію Кабінету Міністрів за волонтерську діяльність

30 липня на засіданні Уряду ухвалили рішення про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові країни. Премію у розмірі 50 тисяч гривень отримають 20 молодих людей, чиї ініціативи сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні.

01.08.2024
Мешканець Львова отримав премію Кабінету Міністрів за волонтерську діяльність

Як повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОДА, за розвиток волонтерського руху, створення та розвиток волонтерських ініціатив, спрямованих на допомогу населенню для задоволення їх продовольчих, санітарних, медичних та інших потреб в умовах воєнного стану в Україні, інших волонтерських ініціатив, спрямованих на підтримку населення та залучення молоді до відновлення України відзначений Микола Апетик.

Микола Апетик – львівський активіст та волонтер, що понад 6 років працює у громадському секторі. За цей час Микола встиг організувати понад 50 проєктів та залучити щонайменше 500000 євро на різні соціальні, молодіжні та гуманітарні проєкти. Останні 2 роки працював у Благодійному фонді «Шпиталь Шептицького» де з командою надавали таку необхідну медичну та психологічну підтримку особам, що постраждали від війни в Україні. Випускник Української академії лідерства у 2018 році. Тісно співпрацює з управлінням молоді та спорту Львівської ОВА та Львівським обласним молодіжним центром.

“Дослідження неодноразово доводять: країни з високим рівнем інвестицій в освіту, науку та молодіжні проєкти мають більш стабільну економіку, вищий рівень життя та займають лідируючі позиції в різних рейтингах, а ще такі країни мають високий рівень субʼєктності в міжнародному співтоваристві. Це говорить про те, що турбота про молодь – це не просто бажання, а стратегічна необхідність для будь-якої держави, а особливо для держави, яка веде екзистенційну боротьбу за те, щоб бути”, – каже Роман Хім’як, начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Варто зазначити що Микола є членом ГО “МІНЗМІН”, що займається розвитком цифрових рішень для українців та розробляє продукти для молоді.

Микола також є ментором для молоді віком від 14 до 35 років. Дуже багато молоді пройшли через наставництво Миколи та уже сьогодні реалізовують свої власні проєкти.

Повний список лауреатів доступний за посиланням.

До слова, премія присуджується особам до 35 років за досягнення, що сприяють розвитку молодіжних ініціатив на місцевому рівні. Серед напрямів відзначення – правозахисна діяльність, національно-патріотичне виховання, розвиток волонтерських ініціатив, впровадження підприємницьких проєктів, популяризація здорового способу життя, захист прав дітей та інші. Премія включає вручення диплома, нагрудного знаку та грошової винагороди

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.