Медики врятували львівську тренерку, в якої відмерла частина тонкого кишківника

71-річна львів’янка Наталія Михайленко – майстриня спорту міжнародного класу зі стрільби з лука та діюча тренерка. Під час чергових змагань, на початку червня, жінці стало зле.

02.07.2024
Медики врятували львівську тренерку, в якої відмерла частина тонкого кишківника

Як повідомляє Перше медичне об’єднання Львова, жінку нудило, болів живіт, а в голові паморочилось. Уже вдома вона прийняла знеболювальне, але легше не стало. Тож пані Наталія викликала швидку.

До лікарні жінку привезли у важкому стані. Медики виявили у пацієнтки вкрай небезпечне для життя захворювання – гострий мезентеріальний тромбоз.

Тромб перекрив кровопостачання кишківника, що і призвело до стрімкого розвитку некрозу.

Пані Наталію негайно забрали в операційну. Під час втручання хірурги виявили, що відмерло вже ⅔ тонкого кишківника. Тож виконали резекцію, тобто видалили всю уражену некрозом ділянку. А потому сформували стому – вивели кишку назовні через штучний отвір у черевній порожнині.

Через 2 дні пацієнтці провели повторне хірургічне втручання із реконструкції шлунково-кишкового тракту шляхом накладання анастомозу. Лікарі забрали ентеростому та з’єднали вцілілі частини органу. Обидві операції минули добре.

За 3 тижні інтенсивного лікування жінки в хірургічному стаціонарі лікарі вже впевнено можуть говорити, що їм вдалося врятувати її життя.

“Я щасливий, що пані Наталія перенесла оперативні втручання без будь-яких ускладнень. Вона гарно відновлюється і виписується з нашої клініки із посмішкою та планами на майбутнє: виховати для України нового чемпіона. Це великий успіх для нашої команди”, – каже хірург Богдан Ліщук.

Післяопераційна реабілітація триватиме близько 2-3 місяців, після чого пані Наталія зможе повернутися до звичного життя та тренерської роботи.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.