Медики у Львові прооперували 12-річного хлопця з вродженою деформацією грудної клітки

12-річний Юрій має лійкоподібну деформацію грудної клітки. Без корекції вада з часом призводить до погіршення стану серцево-судинної і дихальної систем. Аби не допустити цих ускладнень, родина хлопця зважилася на складну і травматичну хірургічну операцію.

29.10.2024
Медики у Львові прооперували 12-річного хлопця з вродженою деформацією грудної клітки

Як повідомляє пресслужба Львівської міськради, одужання після корекції лійкоподібної деформації – одне із найбільш тривалих і болісних для пацієнтів.

“Дитина може не підніматися з ліжка тижнями та понад місяць мучитися від болю. Але порятунок від цього є – кріохірургія. Це мініінвазивна методика знеболення, яка дозволяє на тривалий час заморожувати нерви пацієнта шляхом подачі вуглекислого газу під високим тиском. Процедура виконується за допомогою спеціального апарату Crioflex”, – зазначили у повідомленні.

Кріохірургічна методика дає змогу позбавити болю важких пацієнтів з мінно-вибуховими травмами, ампутаціями, опіками та після складних хірургічних втручань. Завдяки ній знеболення діє від 2 до 6 місяців та робить одужання пацієнта фактично безболісним.

Перед операцією з корекції вродженої деформації, анестезіологи заморозили нерв. І вже потім хірурги крізь невеликі розрізи підняли грудину дитини та зафіксували її за допомогою спеціальної пластини.

Завдяки кріохірургічному знеболенню вже на третій день після травматичного втручання хлопчик ходив і його виписали з лікарні.

А ще за кілька тижнів Юрчик сів на велосипед і проїхав 30 км за одну поїздку.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.