Медики у Львові допомогли 76-річному чоловіку двічі побороти рак

Завдяки вчасній діагностиці обидва онкозахворювання у пацієнта виявили на ранніх стадіях. Між першим і другим випадком виникнення раку минуло 14 років.

05.12.2024
Медики у Львові допомогли 76-річному чоловіку двічі побороти рак

Про це повідомляє Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр.

Пан Олексій прийшов на консультацію до лікарів онкоцентру у 2008 році, бо у нього постійно підвищувався тиск, а причину встановити не вдавалося. Після дообстежень у чоловіка виявили злоякісну пухлину нирки, але без метастазів. Його прооперували і пацієнт повернувся до нормального життя.

Чоловік періодично проходив обстеження та здавав необхідні аналізи і 14 років жив без проблем. Здоров’я підвело у 2022 році.

«У мене почав падати гемоглобін: голова крутилася, виникла слабкість. Я знову приїхав в онкоцентр і зробив всі обстеження», – розповів чоловік.

Під час обстеження у нього виявили підвищення рівня ПСА. Гістологічне дослідження тканини простати підтвердило злоякісне новоутворення. І цього разу хворобу виявили вчасно, на ранній стадії. Пацієнту зробили лапароскопічну радикальну простатектомію.

«Це малотравматичне оперативне втручання, коли через декілька проколів у передній черевній стінці видаляють передміхурову залозу», – пояснив уролог онкоцентру Сергій Ковальчук.

Зараз чоловік почувається добре, а до онкоцентру приїхав на контрольне обстеження.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.