Мамая звільнили з посади міського голови Полтави

Олександра Мамая звільнено з посади на виконання вироку суду.

14.04.2023
Мамая звільнили з посади міського голови Полтави

Про це повідомляє спеціалізована антикорупційна прокуратура.

Як зазначається, 12 квітня 2023 року виконавчий комітет Полтавської міської ради звільнив Мамая з посади та видав йому трудову книжку з відповідним записом, згідно з вимогами законодавства.

4 квітня набрав законної сили вирок Вищого антикорупційного суду від 2 березня 2023 року, яким Мамай визнаний винним в організації розтрати майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, а також в організації внесення до офіційних документів свідомо неправдивих відомостей.

Мамая засудили до умовного терміну у “справі домогосподарок” про організацію розтрати понад 500 000 грн.

Він влаштував на роботу до міського комунального підприємства двох жінок, які насправді не працювали там, а вели домогосподарство вдома у Мамая та його близького оточення.

Мамай відшкодував заподіяну шкоду, визнав провину та розкаявся, тому суд призначив йому покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі з випробувальним терміном один рік та позбавленням права обіймати посади на рік.

Згідно з угодою про визнання винуватості Мамай перерахував 2 млн грн до Фонду United 24 на “Армію дронів”.

29 грудня 2022 року СБУ вручила Мамаю підозру у поширенні інформації про українських військових. За даними місцевих ЗМІ, 15 грудня він нібито поширив інформацію про формування у Полтаві нової військової частини з зазначенням адреси штабу.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.