Максим Козицький зустрівся з Шептицьким

8 лютого начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся зі заступником Міністра науки і вищої освіти Республіки Польща Анджеєм Шептицьким та представниками освітнього середовища Польщі

09.02.2024
Максим Козицький зустрівся з Шептицьким

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«Ми щиро раді вашому візиту. А також, у вашій особі, дякуємо Республіці Польща за ту підтримку та допомогу, яку надаєте, як практично, так і на міжнародних майданчиках», — зазначив Козицький.

«Ми, як Міністерство, звичайно, зброї не постачаємо, але на політичному рівні дуже важливо показати, що в умовах війни наша співпраця продовжується, що росії не вдається відірвати друзів України. І, звісно, нам хочеться дізнатися більше про потреби, особливо в сфері науки і вищої освіти, а колегам також і в інших потенційних напрямах: що, де і як можна робити спільно», — наголосив Анджей Шептицький.

Максим Козицький ознайомив представників делегації зі ситуацією в освітньому середовищі. Як він зазначив, зараз на Львівщині проживає приблизно 70 тис. дітей ВПО, це лише ті, які офіційно зареєстровані. Якщо ж говорити про неофіційні цифри, то такий показник становить приблизно 100 тис.

За час повномасштабного вторгнення популярність наших закладів вищої освіти зросла в рази, відтак проблемним залишається питання наявності місць в гуртожитках та їхнє облаштування.

У напрямі професійної освіти, то на розвиток цієї галузі, за словами начальника Львівської ОВА, упродовж останніх трьох років скерували приблизно 500 млн грн. В області створили 40 навчально-практичних центрів на базі професійно-технічних закладів, відремонтували та облаштували значну частину гуртожитків.

«Розвиток професійно-технічної освіти є одним з пріоритетів в нашій роботі і я впевнений, що в цьому Львівщина могла би стати прикладом для всієї України. Ми активно співпрацюємо з європейськими інституціями та партнерами, де розміщені подібні заклади, щоб покращити матеріально-технічну складову наших», — додав Максим Козицький.

Також гості поділились тим, як працює галузь освіти, зокрема навчальні заклади у Республіці Польща, представили кращі освітні практики.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.