Максим Козицький передав львівським ліцеїстам квадрокоптер від благодійників

У Міжнародний день захисту дітей учні ліцею N8 влаштували ярмарок, на якому продавали смаколики та прикраси, які самі ж виготовили. Все заради того, щоб зібрати гроші на Mavic 2 для наших захисників на Бахмутському напрямку.

14.06.2023
Максим Козицький передав львівським ліцеїстам квадрокоптер від благодійників

Про це повідомляє “Форпост”.

«Коли ти робиш щось добре з відкритим серцем, можливість втілити це обов’язково знайдеться. І обов’язково зустрінеш людей, які тебе підтримають», – зазначив Козицький.

Історія учнів дуже зворушила підприємця Віктора Візного і він разом з ГО «Форпост Львів» вирішив подарувати школярам безпілотник, на який вони збирали кошти.

«Передав сьогодні цей квадрокоптер. Пишаюся тим, що мав нагоду познайомитися та поспілкуватися з такими щирими, свідомими та активними молодими людьми.

Уже через кілька днів Mavic 2 буде на передовій, допомагатиме бригаді, де служить батько одного з учнів ліцею» – розповів очільник Львівської ОВА.

100 тисяч гривень, які акумулювали школярі під час ярмарку, розподілили таким чином: 50 тисяч передали 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді ДШВ ЗСУ, ще 50 тисяч – 24-ій ОМБр імені короля Данила. 

«Ці кошти допомогли бригадам закрити їхні власні збори. Наприклад, 80-ка закупила зарядні станції Bandera Power і виносні антени з ретранслятором, аби підсилити дальність польоту дрона. А 24-ка – придбала квадрокоптер.

Добрі справи примножують добрі справи», – підсумував Козицький.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.