Майно державного підприємства у Львові викупив колишній податківець

Фонд державного майна провів повторні торги з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Львівський державний інститут проєктування комунального будівництва “Львівдіпрокомунбуд”».

03.05.2024
Майно державного підприємства у Львові викупив колишній податківець

Як повідомив голова Фонду державного майна Віталій Коваль, стартова ціна обʼєкта зросла майже у 59 разів і становила понад 15 млн грн.

Об’єкт приватизації розташований в промисловій зоні Львова, яка активно розвивається та забудовується.

Переможцем стало ТОВ «Львівська варта». Компанія має сплатити за єдиний майновий комплекс «Львівдіпрокомунбуду» понад 18 млн грн (з ПДВ). Новий власник отримає нежитлові приміщення, гараж та 2 одиниці автотранспортних засобів.

Також до складу активу входить 39 одиниць рухомого майна. Зокрема, комп’ютерна та офісна техніка, обладнання, меблі та інвентар.

Засновником і власником ТОВ «Львівська варта» є колишній заступник начальника відділу оперативного управління головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області Любомир Тхір, повідомляє Lviv.media.

Любомир Тхір одразу після звільнення вніс у статутні капітали трьох компаній майже 4 млн грн. У 2017 році він заснував ТОВ «Львівська варта», ТОВ «Охоронний альянс “Сворд”» і ТОВ «Дедуктивна компанія “Мока”». Водночас Тхір декларував менші активи, ніж ті, які вклав у вказані компанії.

На перших приватизаційних торгах за майновий комплекс «Львівдіпрокомунбуду» ТОВ «Охоронний альянс “Сворд”» був другим: фірма запропонувала за лот 19 млн грн, лише на 6000 грн менше від переможця — Міжрегіональної науково-виробничої асоціації підприємств «Авіокон Проєкт». Цей аукціон визнано таким, що не відбувся. Обох його переможців дискваліфікували за те, що вони відмовилися підписувати протокол купівлі-продажу.

Активи Львівдіпрокомунбуду розташовані за адресами: м. Львів, вул. Січинського, 28 у Сихівському районі;
м. Львів, вул. Академіка Богомольця, 9 (центр міста).

Об’єкти нерухомого майна, що підлягають приватизації, становлять 71/100 частку загальної площі 1263,3 кв. м єдиного майнового комплексу держпідприємства: приміщення гаража, гаражний бокс, навіс, прохідна, асфальтований майданчик, огорожа на кам’яному фундаменті.

До складу об’єкта приватизації також входять 59 одиниць обладнання, меблів, інвентаря, комп’ютерної та офісної техніки тощо.

ТОВ «Львівська варта» може займатися такими видами економічної діяльності:

  • діяльність приватних охоронних служб;
  • діяльність із керування комп’ютерним устаткованням;
  • ремонт інших побутових виробів і предметів особистого вжитку;
  • ремонт обладнання зв’язку;
  • діяльність агентств зі стягування платежів і бюро кредитних історій;
  • проведення розслідувань;
  • обслуговування систем безпеки.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.