“Львіввугілля” шукає нові ринки збуту вугільної продукції з метою збереження шахт

15 травня відбулась зустріч керівника ДП “Львіввугілля” Вадима Крася, керівника ГО “Офіс шахтаря” Дмитра Яроцького, а також лідерів профспілкових організацій підприємства зі першим заступником начальника Львівської ОВА Андрієм Годиком.

16.05.2024
“Львіввугілля” шукає нові ринки збуту вугільної продукції з метою збереження шахт

Як повідомили в “Офісі Шахтаря”, на зустрічі обговорили питання стосовно пошуку шляхів реалізації вугільної продукції з метою збереження функціонування шахт та виплати заборгованості по заробітній платі.

“Теплова генерація знищена ворогом і заборгованість із зарплати виникла тому, що ТЕС не можуть розрахуватись з вугільникам за відвантажену продукцію. Втрата основного енергетичного споживача вугільної продукції змусила ДП «Львіввугілля» звертатись до обласних військових адміністрацій з метою пошуку додаткових ринків збуту серед районних комунальних підприємств та освітніх закладів, а також сприяння в пошуці інших потенційних споживачів”, – йдеться у повідомленні.

Під час зустрічі наголосили на тому, що важливо отримати дозвіл на експорт вугільної продукції, оскільки внутрішній споживач не потребує такої кількості вугільної продукції, яку здатні поставити вуглевидобувні підприємства України.

Зокрема, Андрій Годик запевнив, що йдеться про забезпечення роботи великого державного промислового комплексу Львівщини, і це питання – першочергове для начальника Львівської ОВА Максима Козицького.

Спільно з адміністрацією ДП«Львіввугілля» ведеться робота для результативного рішення зазначених питань. Львівська ОВА надасть усю можливу підтримку для вугільників області”, – підсумували в “Офісі Шахтаря”.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.