Львівський університет підтримав кандидатуру чиновника часів Януковича в академіки НАН України

Функціонер найвищого ешелону влади президента-зрадника Олег Рафальський йде на “наукове підвищення”.

05.03.2024
Львівський університет підтримав кандидатуру чиновника часів Януковича в академіки НАН України
На фото Олег Рафальський

Як стало відомо Dailylviv.com з університетських джерел, вчена рада ЛНУ ім. Івана Франка на своєму засіданні 28 лютого 2024 року підтримала кандидатуру топ-чиновника часів Януковича (заступник, а потім і виконувач обов’язків голови адміністрації Президента в час розстрілу Майдану) Олега Рафальського, який претендує на звання академіка НАН України.

25 січня 2024 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся з’їзд Асоціації політичних наук України (АПНУ), на якому з доповіддю про роботу Асоціації виступив її голова Олег Рафальський – доктор історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, академік НАПН України.

Олега Рафальського висунув в академіки НАН України Інститут політичних і етнонаціональних досліджень досліджень імені Кураса НАН України, який він очолює. ЛНУ імені Івана Франка підтримав відкритим голосуванням Рафальського і ще вісьмох цілком гідних учених на різні посади. Таке хитре голосування передбачено пакетним: якби хтось голосував проти Рафальського, тоді би цей голос був і проти всіх інших“, – зазначили у виданні.

На сайті Університету про голосування за кандидатуру Рафальського не повідомили.

“Мабуть, підтримуючи Рафальського, львівський університет хоче заручитися підтримкою з боку самого Рафальського для ректора ЛНУ імені Івана Франка Володимира Мельника, який теж у квітні спробує стати академіком НАН України за спеціальністю “Філософія науки”. Академічний бартер, так би мовити. На цей момент і Володимир Мельник, і Олег Рафальський – член-кореспонденти НАНУ в різних спеціальностях. У квітні обидва балотуватимуться на дійсних членів НАНУ (академіків) знову ж таки у цих різних своїх спеціальностях. Кожен з них має певне коло знайомих, які голосуватимуть. Тож ЛНУ підтримало у лютому висунення Рафальського на академіка, а він зі своїми академічними штиками у квітні проголосує за Мельника на посаду академіка, тим паче що львівський претендент в академіки має ще двох конкурентів”, – підсумували в Dailylviv.com.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.