Львівський обласний архів опублікував опис Личаківського меморіального кладовища

Личаківське меморіальне кладовище – один із найстаріших некрополів України, історія якого бере початок з 1783 року.

28.01.2025
Львівський обласний архів опублікував опис Личаківського меморіального кладовища

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, у січні 2025 року Державний архів Львівської області на офіційному електронному ресурсі опублікував опис Р-3152 оп.1 «Личаківське меморіальне кладовище Львівського виробничо-реставраційного комбінату похоронного обслуговування міського відділу комунального господарства, м. Львів».

Личаківське меморіальне кладовище – один із найстаріших некрополів України, історія якого бере початок з 1783 року, коли австрійський імператор Йосиф II видав розпорядження про поховання мешканців Львова за межами міста. З того часу кладовище стало місцем останнього спочинку багатьох видатних постатей, серед яких Іван Франко, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк та багато інших. Численні надгробки та скульптури мають архітектурну і мистецьку цінність.

Щоб більш детально його дослідити, – необхідно записатись в читальний зал ДАЛО.

Дні та години доступні для відвідування:

Вівторок: 09:15 – 12:30,  14:00 – 17:30.

Середа: 09:15 – 12:30, 14:00 – 17:30.

Четвер: 09:15 – 12:30, 14:00 – 17:30.

П’ятниця: 09:15 – 12:30, 14:00 – 16:15.

Доступ відвідувачів до читального залу проводиться за обов’язковим попереднім записом електронною поштою: [email protected].

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.