Львівський медуніверситет став лідером серед медичних ЗВО за підсумками вступної кампанії 2024 року

Сайт «ОСВІТА.UA» склав рейтинг закладів вищої освіти на основі показника середнього бала НМТ абітурієнтів, яких у 2024 році зараховано до вишів на навчання за кошти державного або місцевого бюджетів, а також на навчання за контрактом.

01.02.2025
Львівський медуніверситет став лідером серед медичних ЗВО за підсумками вступної кампанії 2024 року

Як повідомили у пресслужбі ЛНМУ ім. Данила Галицького, середній бал сертифікатів національного мультипредметного тесту розраховано серед усіх осіб, зарахованих на навчання за кошти державного та місцевого бюджетів на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти (11 класів) за денною та заочною формами навчання.

Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького очолив рейтинг медичних закладів вищої освіти країни за величиною середнього бала НМТ абітурієнтів, яких у 2024 році зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт).

Із середнім балом НМТ 138,7 ЛНМУ замикає першу десятку із 200 вузів, що були залучені до рейтингування.

Також Університет став другим серед медичних вишів та посів 9 місце серед усіх 204 закладів вищої освіти України із рейтинговим балом на бюджет 147,5 та середнім балом НМТ 168,4 при загальному числі зарахованих на бюджет 496 студентів.

“Оскільки кількість вступників на бюджет до закладів вищої освіти значно відрізняється в різних вишах, для розрахунку рейтингового бала та ранжування закладів у рейтингу застосовано коефіцієнт довіри до середнього бала НМТ (15% рейтингового бала)“, – зазначили у повідомленні.

Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового балу за посиланням.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.