Львівський медуніверситет отримав хірургічне обладнання від німецьких партнерів

Перше обладнання від німецьких партнерів вже передали на кафедри підготовки студентів, лікарів-інтернів та курсантів. Це проктологічний операційний стіл та безтіньова операційна лампа загальною вартістю понад 300 тис. грн.

16.01.2024
Львівський медуніверситет отримав хірургічне обладнання від німецьких партнерів

Про це повідомили в пресцентрі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

15 січня обладнання надійшло на клінічні кафедри Університету, які діють на базі Львівської обласної клінічної лікарні.

Виконувач обов’язків ректора, доктор медичних наук Орест Чемерис від імені німецьких благодійників передав обладнання для використання на кафедрах у процесі підготовки студентів, лікарів-інтернів та курсантів.

Від університетської спільноти він висловив щиру подяку уряду землі Саар та особисто міністру-президенту Анке Релінґер за надання фінансової підтримки для придбання такої важливої медичної техніки для підготовки майбутніх медиків.

“Щира подяка громадському обʼєднанню “Україне Фройнде Саар” в особі Лесі Матіюк, Нателли Дон, Симони Райс за придбання операційного стола та хірургічної лампи для наших клінічних кафедр. Ми разом зробили важливий практичний крок у розвитку нашого молодого партнерства між нашими регіонами – Саарландом та Львівською областю. Сподіваємось, що ця співпраця й надалі розвиватиметься, особливо з огляду на те, що незабаром Університет активно займатиметься розбудовою власної клініки, нещодавно переданої нам. Тому досвід та допомога німецьких партнерів будуть дуже доречними”, – зазначили у повідомленні.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.