Львівський медуніверситет навчатиме вступників за новими спеціальностями

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького в числі трьох «пілотних» медичних ЗВО подав документи на ліцензування нової спеціалізації.

13.06.2024
Львівський медуніверситет навчатиме вступників за новими спеціальностями

Напередодні старту вступної кампанії – 2024 Міністерство освіти та науки України видало Університету відповідні ліцензії, повідомили у пресцентрі ЛНМУ ім. Данила Галицького.

До традиційних «Медицини», «Педіатрії», «Стоматології», «Фармації» додалася нова спеціальність – 227 «Терапія та реабілітація», спеціалізація 227.01 «Фізична терапія». Підготовка здійснюватиметься за освітнім ступенем «бакалавр» і триватиме 4 роки. До слова, для вступу на цю спеціальність не потрібно мати конкурсний бал 150, як це вимагається для інших спеціальностей. Вступ проходитиме за результатами НМТ 2022-2024 років чи ЗНО за 2021 рік. Форма навчання – денна.

Ще однією новою освітньою пропозицією Університету буде навчання за спеціальністю 073 «Менеджмент», освітня програма «Менеджмент в охороні здоровʼя». Освітній ступінь – магістр. Вступ відбуватиметься на основі вже здобутої освіти рівня бакалавра, спеціаліста, магістра за результатами ЄВІ з іноземної мови та ЄФВВ (предметний тест з управління та адміністрування) Термін навчання -1,5 роки. Форми навчання – денна та заочна.

Ліцензований обсяг – 50 місць для кожної спеціальності.

“Окрім того, ЛНМУ ім. Данила Галицького в числі трьох «пілотних» медичних ЗВО подав документи на ліцензування нової спеціалізації 224.02 «Протезування-ортезування» (для підготовки протезистів-ортезистів) . Цю спеціалізацію Міністерство охорони здоров’я України затвердило для підготовки здобувачів вищої освіти ступеня магістра за спеціальністю 224 «Технології медичної діагностики та лікування» лише чотири місяці тому. Очікується, що й ця спеціальність буде включена до цьогорічних конкурсних пропозицій”, – зазначили у повідомленні.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.