Львівські університети підписали меморандум про співпрацю

Мета меморандуму – сприяти розвитку вищої освіти та науки, підвищенню ефективності та якості виконуваних науково-дослідних робіт, викладацької, інноваційної та інших видів діяльності.

21.02.2024
Львівські університети підписали меморандум про співпрацю

Національний університет імені Івана Франка та національний медичний університет імені Данила Галицького підписали меморандум про співпрацю.

Документ передбачає співпрацю у науково-дослідній, освітній і навчально-методичній та соціально-культурній сферах. Зокрема, задекларовано наступну взаємодію:

– реалізація спільних науково-дослідних проєктів і розробок з актуальних проблем у пріоритетних галузях наукових досліджень;

– організація науково-дослідних лабораторій і науково-дослідних груп, комісій для реалізації спільних науково-дослідних проєктів;

– взаємне рецензування науково-дослідних робіт, дисертаційних досліджень, методичних розробок, навчальних посібників, підручників, статей, та інших видань;

– організація та координація виконання спільних навчально-наукових проєктів, грантів, конкурсів та інших форм залучення наукових інвестицій;

– спільне проведення наукових, науково-практичних і науково-методичних конференцій, симпозіумів, конференцій, семінарів, інших наукових заходів.

Також ректор ЛНУ Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник та в.о. ректора ЛНМУ ім. Данила Галицького, доктор медичних наук Орест Чемерис – узгодили:

– спільне обговорення, розроблення та оновлення освітніх програм та їх компонентів, впровадження новітніх методів та методик викладання, а також навчально-методичних матеріалів для забезпечення освітнього процесу, в тому числі з елементами дуальної форми здобуття освіти;

– надання взаємної можливості проведення лекцій, семінарів та навчань за участю представників Сторін;

– проведення спільних публічних заходів освітнього спрямування (конференцій, симпозіуми, форумів, круглих столів, семінарів, тренінгів, виставок тощо);

До слова, плідна співпраця між університетами триває не один рік у різних галузях: від наукових досліджень – до бібліотечних фондів.

“Фактично, сьогоднішнє підписання має дати ще один додатковий поштовх до їх подальшого розширення. А якщо взяти до уваги й спільну історію – ЛНМУ починався як один із чотирьох факультетів тоді ще спільного Львівського університету – то процес цей видається логічним, органічним та перспективним”, – йдеться у повідомленні.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.