Львівські медики здійснили останню мрію важкохворої жінки

У жінки виявили рак легень четвертої стадії, і вона хотіла востаннє обійняти сина.

03.11.2022
Львівські медики здійснили останню мрію важкохворої жінки

Львівські медики здійснили останню мрію важкохворої українки, подолавши шлях у 1300 кілометрів до її рідного міста Одеси. Дізнавшись про важку хворобу, жінка хотіла встигнути побачити й обійняти сина, а ще почути шум моря.

Як розповіли в Першому медичному об’єднанні Львова, на інформаційну лінію їхнього контакт-центру звернувся українець Олександр, який нині мешкає у Словаччині. Чоловіка цікавило, чи можливо транспортувати важкохвору дружину із міста Жаліна до української Одеси, звідки вони родом.

За місяць до того у його дружини, 50-річної Тетяни, виявили рак легень четвертої стадії. До лікарів жінка звернулася через кашель.

Хвороба швидко прогресувала та забирала останні сили Тетяни. Порадившись із чоловіком, вона захотіла повернутись додому, до України, щоб востаннє побачити й обійняти сина. А ще почути шум одеського моря. 

“Для нас таке завдання також стало викликом. Пацієнтка – у критичному стані та кисневозалежна, а дорога далека. Та ретельна підготовка до цього перевезення – і хвора вже у Львові. Далі – емоційна зустріч з рідними в Одесі”, – розповіли медики.

Реанімобіль облаштований необхідним обладнанням для транспортування вкрай важких хворих. А кваліфіковані реаніматологи роблять таке транспортування безпечним.,

Пацієнти, які потребують транспортування реанімобілем, можуть звертатися до Першого медичного об’єднання Львова за номером 0800 33 30 03. 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.