Львівські медики врятували дівчинку, в якої відмовили нирки

У Львові прооперували 7-річну Єву з Рівненської області. Після видалення апендиксу в дівчинки виникла післяопераційна інфекція, яка вразила нирки та могла поширитись на весь організм.

08.08.2023
Львівські медики врятували дівчинку, в якої відмовили нирки

Про це повідомили у Першому ТМО Львова.

Нещодавно 7-річній Єві видалили апендикс. Після операції дівчинка вже тиждень була вдома та мала одужувати. Втім її стан почав різко погіршуватися. Дитина відмовлялася від їжі та води. Тож батьки звернулися за медичною допомогою. Після обстеження та аналізів лікарі встановили: у Єви почали відмовляти нирки.

“Коли Єву довезли каретою швидкої з Рівного до Львова, нирки вже майже не працювали. Життя дитини було під загрозою. У будь-який момент інфекція могла поширитися по всьому організму, спричинити больовий шок та навіть смерть дитини”, — йдеться у повідомленні.

Дитину терміново скерували на операцію. Виявилось, що органи дівчинки заповнені гноєм.

“Необхідно було екстрено зробити канал для відтоку сечі. Для цього лікарі виконали стентування. Вони провели із порожнини нирки до сечового міхура тоненькі трубочки — стенти. Вже наступного дня після виведення нагноєння нирки Єви запрацювали! Тож стенти можна було видаляти”, — додають у лікарні.

Кілька днів дівчинка була у реанімації. Там її стан стабілізували. Після лікування дитину виписали додому. Зараз Єва повністю одужала, добре почувається та готується йти у перший клас.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.