Львівські медики успішно провели реконструкцію обличчя 28-річному військовому

Прооперували захисника щелепно-лицеві хірурги Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ.

27.06.2023
Львівські медики успішно провели реконструкцію обличчя 28-річному військовому

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

28-річний захисник Петро з міста Яворів, що на Львівщині. Професійний військовий, закінчив Національну академію сухопутних військ у Львові. Щойно почалася повномасштабна війна, бригаду Петра перекинули на Донецький напрямок. Рівно за рік від початку вторгнення, 24 лютого 2023 року, захисник отримав поранення у Вугледарі.

Захисник, каже, що запитав себе тоді: «Я правда вижив після такого?».

Йому діагностували черепно-мозкову травму з деформацією черепа, стабілізували стан та перевозли до Дніпра. А вже згодом звідти відправили до Львова, до центру НЕЗЛАМНІ – на реконструкцію обличчя.

«Наші щелепно-лицеві хірурги обстежують Петра та проводять комп’ютерну томографію. Дослідження показує неправильне положення очного яблука з втратою кісткової пластинки, яка тримає око. А також часткова відсутність трьох кісток: виличної, скроневої і лобової. На основі КТ спеціалісти складають віртуальний план реконструкції втрачених кісток зі спеціальної біосумісної пластмаси, для ока виготовляють титановий протез. Потому призначають день операції», – пояснюють у центрі НЕЗЛАМНІ.

Втручання хірурги розпочали з виличної кістки, яка неправильно зрослася. Вони розпилили кістку і поставили у правильне положення, зафіксувавши індивідуальною пластиною. Далі була реконструкція очного яблука. З допомогою титанового протезу, хірурги піднімають та фіксують око. А насамкінець реконструюють лобну кістку.

Попереду у Петра реабілітація. Він мріє якнайшвидше повернутися до своєї бригади та долучитися до звільнення нашої землі від окупантів.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.