Львівські медики разом з польським колегою прооперували шістьох дітей

Відомий дитячий лікар Ярослав Шидловський керує Клінікою дитячої отоларингології у Познані (Польща). Його Клініка входить до п’ятірки найкращих дитячих ЛОР-клінік у Європі.

17.09.2024
Львівські медики разом з польським колегою прооперували шістьох дітей

Як повідомляє пресслужба Львівської ОВА, під час приїзду польського медика команда спеціалістів «ОХМАТДИТу» провели оперативні втручання 6-ом дітям, зокрема здійснили кохлеарну імплантацію хлопчику із Львівщини, якому 2,5 роки.

«Це вже шоста кохлеарна імплантація у нашому Центрі. Вони проходили під наглядом наших добрих друзів-наставників. Ми тішимося, що все пройшло успішно», – наголосив Федір Юрочко, керівник Клініки отоларингології.

Також лікарі із Ярославом Шидловським зробили першу в Україні операцію по резекції частини гортані і трахеї 11-річному хлопчику із рубцевим зарощенням. Хлопчик не міг дихати через гортань, відтак мав трахеостому. Рубцево зарослий просвіт гортані і трахеї усунули та зробили анастомоз.

«З часом лікарі будуть дитину вчити дихати. Є великий шанс, що хлопчик буде дихати природним способом та зможе говорити», – йдеться у повідомленні.

Такі втручання у Європі роблять лише 4 Центри: у Польщі, Швейцарії, Франції та Великій Британії.

До слова, співпраця з професором вже триває роками, а вперше під час війни Ярослав Шидловський приїжджав до Львова у липні 2022 року. Відтоді, щороку здійснює візити до Центру задля допомоги українським дітям.

«Найкраща допомога – це коли ми когось навчаємо, працюємо в команді зі спеціалістами та покращуємо життя українських дітей. Особливо у період війни. Коли мені польські колеги кажуть, що в Україні небезпечно, я не зважаю. Треба долати власні страхи», – сказав Ярослав Шидловський.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.