Львівські лікарі видалили 27-річній дівчині рідкісну пухлину

Юля дізналася про свою пухлину ще підлітком, коли їй було лише 16. Все почалося з сильного болю під час місячних. Гінеколог запідозрила новоутворення в малому тазу – воно розташовувалося біля шийки матки, прямої кишки та стінки піхви.

20.02.2025
Львівські лікарі видалили 27-річній дівчині рідкісну пухлину

Про це повідомляє Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр.

Дівчина поїхала до Іспанії, де на той час її мамі лікували онкологічне захворювання. Тамтешні лікарі підтвердили: пухлина є, її потрібно видаляти. Юля повернулася в Україну.

«Діагнози змінювалися, обстеження тягнулися роками. В одних клініках мене запевняли, що це онкологія, в інших пропонували операцію. Але далі я захворіла і відклала хірургічне втручання»,– згадує Юля.

А в 2024 році біль став ще гіршим. Гінеколог на огляді сказав, що новоутворення виросло.

Юля звернулася до Львівського онкоцентру. Після детальних обстежень жінку прооперували.

Лікарі видалили 7-сантиметрову пухлину, яка виявилася рідкісною гангліоневриномою. Як з’ясувалося, дівчина народилася з нею.

«Пухлина була великою, розташовувалася в порожнині малого тазу, між прямою кишкою та клубовими судинами. Ми хвилювалися, чи вдасться її повністю видалити. Але все пройшло успішно. І найважливіше – у майбутньому Юля зможе народжувати природним шляхом», – розповів завідувач поліклініки Львівського онкоцентру, лікар-хірург-онкопроктолог Андрій Москва.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.