Львівські лікарі врятували дев’ятимісячну дитину з опіками

Хлопчик перекинув чайник з окропом та обпік чверть поверхні тіла. Попри пряму загрозу життю, лікарі змогли врятувати немовля.

07.08.2023
Львівські лікарі врятували дев’ятимісячну дитину з опіками

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Батьки лише на мить випустили малюка з поля зору, як той перекинув на себе чайник з кип’ятком. Аби до приїзду швидкої полегшити сину біль, батьки поливали уражену шкіру водою.

Швидка забрала Дениска до районної лікарні у Вінниці. Стан малюка був вкрай важкий. Опіки 25% поверхні тіла. 10% з них – глибокі. Після надання першої допомоги Дениска перевезли до Львова – у Лікарню Святого Миколая.

«В дитини опіки були на обличчі, шиї, грудній клітці, обидвох руках та ногах. Загалом 25% тіла вкрито опіками, з них 10% – другого ступеню, тобто глибші. Ми провели обробку опіків, надали інфузійну терапію та знеболення. Але наші умови не дозволяють належним чином лікувати таку площу опіків в таких малих пацієнтів», – розповіла Галина Саян, керівниця Центру термічної травми та пластичної хірургії Першого медоб’єднання Львова.

Після трьох днів в реанімації медикам вдалося полегшити стан дитини. А коли пряма загроза життю минула, хлопчика перевели в опіковий блок хірургічного відділення. Однак надати всю необхідну медичну допомогу діткам із такими складними опіками в Україні не можуть. Лікарям бракує необхідних умов та обладнання. Тому зараз маленького Дениска з Вінниччини лікують у Швейцарії.

Коли хлопчик повернеться в Україну, він потребуватиме довгої реабілітації, яка триватиме все його дитинство. Адже рубці потрібно буде повсякчас лікувати.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.