Львівські лікарі допомагають пораненій з Авдіївки, у будинок якої 4 рази прилітали ракети

Внаслідок російського обстрілу їй відірвало шматок кістки на нозі. Медики допомагають жінці знову самостійно ходити.

30.08.2022
Львівські лікарі допомагають пораненій з Авдіївки, у будинок якої 4 рази прилітали ракети

34-річна Оксана з Авдіївки проходить реабілітацію у Львові. Про це повідомляють Перше медичне об’єднання Львова.

До початку та після повномасштабного вторгнення Оксана з родиною залишалася у прифронтовій Авдіївці. Сім’я планувала виїхати з міста 29 травня, однак напередодні окупанти сильно обстріляли Авдіївку: чоловік Оксани допомагав іншим мешканцям гасити пожежі.

Того ж дня ворожий снаряд влучив у подвір’я будинку родини. Оксану зачепило уламком снаряда, який пошкодив ногу. Чоловіка відкинуло вибуховою хвилею, але він не постраждав. Після цього ще два снаряди влучили в подвір’я та дім, зруйнувавши їх повністю. Загалом російські ракети прилітали чотири рази.

Оксану відвезли до місцевої лікарні. У неї діагностували мінно-вибухову травму: багатоуламкове поранення правої гомілки з дефектами м’яких тканин та опіки обличчя. В Авдіївці її лікували місяць, а потім евакуювали до Лікарні Святого Пантелеймона у Львові.

У Львові спеціалісти відділення травматології та ортопедії Центру травми наклали апарат зовнішньої фіксації на ушкоджену ногу. Лікарі Центру хірургії взялися доліковувати рани, а фахівці з реабілітації доєдналися, щоб поставити Оксану на ноги. Медики не сумніваються, що жінка знову самостійно ходитиме.

В Оксани є двоє синів: 11-річний Роман та 14-річний Кирило. Вони разом із сім’єю хочуть повернутися додому та під завалами відшукати колекцію мініатюрних автомобілів, які збирав один із синів.

Діти хочуть жити в Авдіївці, тож розробляють проєкт відбудови будинку разом із батьком.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.