Львівська ОВА увійшла в п’ятірку держорганів з найкращими антикорупційними практиками

За результатами оцінки Національного агентства з питань запобігання корупції Львівська ОВА увійшла в п’ятірку держорганів з застосуванням найкращих антикорупційних практик.

06.12.2023
Львівська ОВА увійшла в п’ятірку держорганів з найкращими антикорупційними практиками

В конкурсі взяли участь близько 100 державних органів та установ різного спрямування, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Завідувачку сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Ольгу Мерйо також запросили поділитися досвідом Львівської ОВА під час презентації найкращих антикорупційних практик на заході «Доброчесність – спільна справа: від керівника до антикорупційного уповноваженого» в межах Національного антикорупційного форуму.

Ольга Мерйо презентувала антикорупційну політику в облдержадміністрації, зокрема антикорупційну складову адаптації новопризначених працівників в апараті та структурних підрозділах Львівської ОВА. Найбільше учасників форуму зацікавило поєднання антикорупційної складової з HR-інструментами в ОВА, зокрема щодо її інтеграції в адаптацію нових працівників у колективі ОВА .

«Така практика сприяє поширенню культури нульової толерантності до корупції при прийнятті на посаду в державний орган. Як стало відомо наприкінці зустрічі, таку практику в антикорупційній роботі застосовує у своїй діяльності лише наша адміністрація, про що наголосили представники НАЗК. Українські та іноземні учасники заходу зі задоволенням переймали такий цікавий досвід та ділились своїми напрацюваннями», – прокоментувала керівниця сектора з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації.

До слова, що на форумі голова НАЗК Олександр Новіков також презентував посібник керівника щодо розбудови доброчесної та ефективної організації.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.