Львівська ОВА підписали Меморандум про співпрацю з БФ «Крила надії»

В межах Меморандуму спільно працюватимуть над проєктами, спрямованими на підтримку вразливих категорій населення. Йдеться про внутрішньо переміщених осіб, важкохворих дітей та поранених через збройну російську агресію.

17.01.2024
Львівська ОВА підписали Меморандум про співпрацю з БФ «Крила надії»

Благодійний фонд «Крила надії» упродовж 17 років опікується важкохворими дітьми з онкологічними та орфанними захворюваннями – закуповують обладнання для лікарень Львівщини, організовують дозвілля та майстер-класи у медзакладах, де лікуються юні пацієнти, повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

«З початком повномасштабної війни фонд активно співпрацював з волонтерами медико-психологічної допомоги, які з ініціативи Львівської ОВА та партнерів досі цілодобово чергують на Головному залізничному вокзалі Львова, щоб зустрічати та надавати медичну, психологічну та інформаційну підтримку всім, хто прибуває у нашу область зі зони активних бойових дій.

В межах Меморандуму разом дбатимемо, щоб люди вчасно отримували всебічну допомогу, зокрема екстрену психологічну, медичну, а також гуманітарну. Крім того, будемо співпрацювати з виробниками військових аптечок, щоб якісні засоби тактичної медицини якнайшвидше потрапляли на передову. Бригадами зі Львівщини обмежуватися не плануємо. Хочемо, щоб це був великий проєкт для порятунку життів, яким зможуть скористатися всі військові формування нашої держави», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Така співпраця допоможе підсилити роботу хабу, який БФ заснував на початку повномасштабної війни, і завдяки якому наші воїни на передовій отримують автівки для евакуації поранених, реанімобілі та аптечки.

«До складу тактичних медичних наплічників та аптечок входить багато препаратів та засобів, які допомагають нашим військовим підтримати життєдіяльність після поранень та дочекатись приїзду медиків. Тому потреба в них є постійною. Відповідно обсяг виготовлення цих засобів є великим. Ми сподіваємось, що в межах підписаного меморандуму, зможемо підтримати виробників тактичних аптечок та супутніх товарів, важливих для фронту, які працюють на Львівщині», – розповіла директорка БФ «Крила надії» Наталія Ліпська.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.