Львівщина першою в Україні почала облік усіх пасажирів на автобусних маршрутах

Відтепер на валідаторах, на яких можна розрахуватися за проїзд банківською карткою чи пристроєм з підтримкою NFC, водії зобов’язані фіксувати ще й всі готівкові оплати та видавати пасажирам квитки.

03.09.2024
Львівщина першою в Україні почала облік усіх пасажирів на автобусних маршрутах

Про це повідомляє Е-квиток на Львівщині/Smart Ticket Technology.

“Як відбувається облік готівкових оплат: при отриманні від пасажирів оплати за проїзд готівкою, водій обирає на валідаторі відповідний тариф. Валідатор друкує квиток, який повинен отримати пасажир. Далі інформація через валідатор фіксується і обліковується в системі АСООП“, – йдеться у повідомленні.

Зокрема пасажирів закликали, аби уникнути конфліктних ситуацій з контролерами, при оплаті готівкою обов’язково брати квиток у водія, який він повинен видрукувати на валідаторі. Це дозволить детінізувати транспортну галузь та обіг коштів у ній, зробити прозоре формування тарифу на перевезення, а також вимагати від перевізників суттєвого покращення якості надання послуг.

“При безготівковому розрахунку прикладіть банківську картку або пристрій з підтримкою NFC до валідатора двічі: спершу при вході в автобус – валідатор видрукує квиток, і вдруге при виході. Відповідна інструкція розміщена у салонах автобусів”, – додали у дописі.

З усіх питань щодо роботи системи, варто звертатись на гарячу лінію: 0 800 300 844

До слова, запровадження е-квитка на Львівщині реалізовують в межах співпраці Львівської ОВА з інвестором із впровадження АСООП “Smart Ticket Technology” та за підтримки міжнародної компанії платіжних технологій Visa.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.