Львів’янин Руслан Кандибор отримав підозру у недбалості на 164 млн гривень

Колишній начальник Служби автомобільних доріг Львівщини, екскерівник справ Львівської облради, а нині директор департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації Руслан Кандибор отримав підозру в службовій недбалості зі збитками на 164 млн грн.

11.07.2025
Львів’янин Руслан Кандибор отримав підозру у недбалості на 164 млн гривень

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

На початку грудня 2023 року у зв’язку із руйнуванням тунелю між станціями «Деміївська» – «Либідська» Оболонсько-Теремківської лінії метрополітену Києва та потенційною загрозою виникнення надзвичайної ситуації зупинили рух поїздів на ділянці між станціями «Либідська» – «Теремки». Тоді КМДА ухвалила рішення організувати перевезення пасажирів автобусами, які дублюватимуть маршрут зачинених станцій метро.

«В ході досудового розслідування встановлено, що директор департаменту транспортної інфраструктури не контролював роботу столичних підприємств, підпорядкованих йому як керівнику, а також не брав участь у розгляді питань, пов’язаних з виникненням надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, що згодом і призвело до тимчасового закриття станцій метрополітену», – йдеться в повідомленні

Неналежне виконання посадовцем своїх обов’язків призвело до невчасного виявлення аварійної ситуації, а закриття станцій метрополітену спричинило збитки бюджету столиці в розмірі 164 млн грн. Директору департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслану Кандибору повідомили про підозру в службовій недбалості, що спричинила тяжкі наслідки.

48-річний Руслан Кандибор у 2011-2015 роках очолював Франківську райаміністрацію Львова, у 2015-2019 роках працював у Службі автомобільних доріг Львівщини, зокрема, на посаді начальника. У 2021 році менше року займав посаду керівника справ Львівської облради. З 2021 року і дотепер – директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.