Львів’яни просять заборонити висотну забудову і створити парк

У Львові зареєстрували петицію зі закликом зберегти лісові насадження, що є критично важливим для мешканців переущільненого забудовою мікрорайону “Під Голоском”.

01.08.2023
Львів’яни просять заборонити висотну забудову і створити парк

Авторка петиції Сейко Анастасія-Марія зазначила, що зелена зона, яка знаходиться в мікрорайоні «Під Голоском», володіє величезним значенням як для мешканців району та міста, так і для збереження екологічного балансу у  регіоні.

“Зі смутком дізналися про плани висотної забудови на скандальних 22 гектарах, які охоплюють територію зони Р-3.

Потенційна втрата цієї зеленої зони, що слугує відпочинку та рекреації для багатьох мешканців Львова, а також природного укріплення мікроклімату нашого міста, є неприпустимою.

Ми розуміємо, що розвиток міста потребує нових будівель та інфраструктури, проте важливо забезпечити баланс між економічними і соціальними потребами та збереженням природних ресурсів. Ця зона не тільки є цінними зеленими легенями для жителів, але й виконує функцію збереження біорізноманіття та підтримує екологічну рівновагу в місті”, – йдеться у повідомленні.

Тому міськраду просять залучити мешканців, незалежних організації та експертів для якісного обліку, встановлення цінності та захисту від знищення даного лісу; заборонити забудови в межах визначених зон Р-3; розглянути варіанти повернення ділянок лісових насаджень у власність громади міста; розпочати консультації з місцевими мешканцями та зацікавленими сторонами щодо майбутньої великої рекреаційної зони, а також присвоїти території зелених насаджень статус РЕГІОНАЛЬНОГО ЛАНДШАФТНОГО ПАРКУ – «Малоголосківські пагорби».

Підтримати петицію про заборону висотної забудови і створення парку в мікрорайоні «Під Голоском» можна за посиланням.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.