Львів’янка дистанційно займалась сутенерством у Тернополі

Жінка організувала у Тернополі “бізнес” ще у липні 2022 року.

04.04.2023
Львів’янка дистанційно займалась сутенерством у Тернополі

Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією інкримінують 34-річній жительці Львівської області, повідомили у поліції Тернопільщини.

Зазначається, що незаконну діяльність секс-працівниць слідчі почали документувати кілька місяців тому. Виявилось, що уродженка Львівщини, одинока матір, вирішила заробляти сутенерством.

Спочатку жінка розмістила оголошення про пошук дівчат для роботи в Тернополі. Деталі працевлаштування розповідала під час приватних розмов та зустрічах. Троє з претенденток – жительки Київської, Кіровоградської та Вінницької областей, погодилася на всі умови.

Після цього “бізнесменка” зайнялася пошуком клієнтів. Чоловіків також знаходила через оголошення в інтернеті. Година послуг коштувала від 2000 до 2500 гривень. 50% отриманих коштів дівчата віддавали сутенерці, а решту залишали собі.

Увесь бізнес організаторка курувала зі Львівщини. Крім того, жінка кожні 3 дні змінювала квартиру, де проходили інтимні зустрічі.

Працівники міграційної поліції, спільно зі слідчими та представниками відділу кримінального аналізу провели обшуку у помешканні сутенерки на Львівщині, та на квартирах, де проживали секс-працівниці.

Організаторці оголосили підозру відповідно до частини 2 статті 303 ККУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років. Триває слідство.

Нагадаємо, тернополянку, яка втягнула у заняття проституцією 11 жінок, судитимуть за сутенерство.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.