Львів’ян запрошують відвідати онлайн “Екскурсію на Південний полюс” Сергія Глотова

Подія відбудеться у вівторок, 15 жовтня, о 18.00 годині у Львівському фотомузеї (Львівський палац мистецтв) за адресою вул. Коперника, 17.

10.10.2024
Львів’ян запрошують відвідати онлайн “Екскурсію на Південний полюс” Сергія Глотова

Подія організована у співпраці Українського Фотографічного Товариства (УФОТО), Львівського Фотомузею та Львівського палацу мистецтв.

Сергій Глотов – волонтер, кандидат біологічних наук, учасник XXVII та XXVIII української антарктичної експедиції та фотограф. 15 жовтня Сергій розкаже про життя і роботу на антарктичній станції “Академік Вернадський”. Під час зустрічі відбудеться zoom-екскурсія станцією. Присутні на власні очі зможуть побачити як живуть полярники і поставити їм запитання.

Сергій Глотов народився у 1986 році у Луганську. Закінчив Луганський Національний університет ім. Тараса Шевченка, до 2014 року працював у Луганському природному заповіднику НАН України. А після початку війни переїхав до Львова, де працює молодшим науковим співробітником у Державному природознавчому музеї НАН України. Сергій – кандидат біологічних наук за спеціальністю «Ентомологія» та автор понад 86 наукових публікацій у галузі біології комах та інших тварин.

Паралельно активно займається громадською діяльністю. З кінця листопад 2013 року був активістом Луганського Майдану, згодом волонтером. У Львові заснував благодійний фонд «Народна підтримка воїнів АТО», який кілька років успішно допомагав нашим захисникам. Сергій також є ідейним натхненником та співавтором книги – документальної хроніки «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту», яка вийшла у світ у 2018 році.

Окрім наукової та громадської діяльності професійно займається фотографією, працює у жанрах портретної, пейзажної та репортажної зйомки.

У 2022 році Сергій увійшов до складу XXVII, а з часом і до XXVIII української антарктичної експедиції і з квітня 2022 року перебуває на станції Академік Вернадський як біолог-зимівник. За цей час зробив багато світлин, через які намагається познайомити українців та світ з дивовижною природою та пейзажами Антарктики. І не тільки – за допомогою своїх світлин Сергій вирішив долучитися до волонтерських ініціатив в Україні та за її межами зі збору коштів на потреби ЗСУ та гуманітарних проектів і створити серію благодійних фотовиставок.

Розголос забезпечують Суспільне Львів, Радіо “Львівська Хвиля”, Сайт про Захід України “Бомок”, Інформаційна агенція “Гал-інфо”, Громадський сайт Львова “Форпост”, інтернет-видання “Площа Галицька” та Фотографії Старого Львова.

До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.