LMN приєдналася до акції «Різдвяні пташки» та запросила колег з інших медіа

11 грудня команда LMN заколядувала в рамках всеукраїнської акції «Різдвяні пташки» в підтримку 80-ї бригади.

11.12.2023
LMN приєдналася до акції «Різдвяні пташки» та запросила колег з інших медіа

«Під унікальною Різдвяною звіздою ми виконали колядку «Бог ся рождає» во славу народження Христа і із закликом приєднатися до збірки на дрони для нашої 80-бригади», – каже головна редакторка LMN Юлія Аронова.

Колядникову естафету в рамках акції «Різдвяні пташки» LMN передала колегам з Гал-інфо, Радіо Перше і NLG.media. Тож чекаємо тепер від них редакційного колядування.

Акцію «Різдвяні пташки» ініціювали отець Роман Гром і військовий капелан Іван Гальо для того, щоб зібрати кошти на дрони для бійців 80 бригади.

Для того, аби долучитись до акції, то необхідно організувати у своєму місті або селі вертеп або коляду. Після цього потрібно зареєструватися за номером 0673944821 або на сторінках “Різдвяних Пташок” у Фейсбуці чи в Інстаграмі.

Після реєстрації ви отримаєте авторську Вифлеємську зірку, з якою будете колядувати і яка буде симолізувати приналежність вашого вертепу/коляди до акції “Різдвяні Пташки”. Волонтери зв’яжуться і уточнять, в який спосіб вам її передати.

«Заколядовані» кошти потрібно буде перерахувати на рахунок громадської організації, з якого буде проводитись закупівля дронів (не обов’язково пересилати всю зібрану суму, можна частину залишити на інші потреби).

Також отримавши зірку, ви автоматично отримуєте запрошення на з’їзд вертепів і коляд, які підтримали акцію “Різдвяні Пташки”. З’їзд відбудеться 13 січня. На цьому з’їзді буде встановлений Рекорд України по виконанню коляди найбільшою кількістю вертепів (локація з’їзду ще не відома).

А якщо ви не плануєте колядувати, але хочете долучитися до цього неймовірного проєкту, то реквізити для донатів:

Посилання на банку Безпечний переказ коштів (monobank.ua)

Номер картки банки 5375 4112 1266 0471

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.