Лікарі у Львові врятували жінці понівечену в січкарні руку

Хірурги львівської лікарні св. Луки врятували 59-річній мешканці Прикарпаття руку, яку вона понівечила у січкарні. Леза ножів понівечили чотири пальці і кисть.

10.11.2023
Лікарі у Львові врятували жінці понівечену в січкарні руку

Про це повідомляє Перше медичне об’єднання Львова.

59-річна Галина Скорбач із міста Рогатин, що на Івано-Франківщині. Всі чоловіки в її родині нині захищають країну, тож усю роботу по господарству жінка змушена виконувати сама. Нещасний випадок стався з жінкою  минулої зими.

“Через постійні удари ворога по енергетичній інфраструктурі тоді часто вимикали світло, розповідає жінка. І ось-ось мало бути чергове відімкнення, а їй треба було встигнути подрібнити листя кукурудзи та нагодувати худобу. Тож робила все похапцем і незчулася як ліва рука опинилася в січкарні. Гвинт захопив рукавичку, протяг долоню жінки крізь ножі і фактично перемолов пальці та кисть. Медики, які прибули на виклик, екстрено доправили пані Галину до Львова – у Лікарню Святого Луки, на базі якої діє відділення хірургії кисті”, – йдеться у повідомленні.

Медики зафіксували кістки металевими конструкціями, зшили сухожилля, нерви та артерію, провели пластику м’яких тканин та шкіри. На відновлення всіх структур лікарі витратили близько 4 годин.

У післяопераційний період виникли проблеми: рана довго гоїлася і шкіра на руці почала відмирати. Під час другої операції хірурги видалили змертвілі тканини та пересадили на цю ділянку шкіру зі стегна пацієнтки.

Втручання минуло успішно. Згодом рана загоїлась, переломи зрослися, також почала повертатися чутливість.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.