Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі

Сезон-2024 – це сезон новинок Опілля. Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас.

20.05.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі

Квас Опілля – це продукт живого бродіння. Зроблений за традиційною українською рецептурою з виключно натуральних вітчизняних складників, цей якісний, смачний та корисний напій потребує і найкращої упаковки.

«Алюмінієва банка – саме та тара, яка максимально зберігає смак і якість нашого справжнього квасу. А ще вона – дуже зручна споживачеві», – підкреслюють броварі «Опілля».

Втамувати спрагу тут і зараз банковим квасом – найзручніше. Це можна робити в буквальному розумінні на ходу. Непрозора алюмінієва банка краще за пластикову пляшку береже вміст від сонця та додаткового повітря і тим самим турботливіше піклується про свіжість і смак справжнього квасу «Опілля». А ще банка довше за іншу тару зберігає холод і повільніше нагрівається, тому задоволення від прохолоди напою робить тривалішим. Легкість і компактність банки дозволяє тернопільській пивоварні оперативно поповнювати запаси в крамницях України, аби квасу «Опілля» вистачило всім шанувальникам традиційного вітчизняного напою.

«Коли рік тому броварня почала випуск пива в банці, попит на нього швидко перевершив усі наші сподівання. Тому переконані, що банковий формат квасутакож стрімко набере популярності. Звичайно, «Опілля» і далі випускатиме напій у звичній споживачам ПЕТ-пляшці та в кегах для продажу на розлив. Але квас у банці – це насамперед зручна легкість із гарантованою якістю справжнього натурального напою. Саме тому в новий сезон-2024 квас «Опілля» входить у новомуформаті. Тепер ідеальний напій у спеку ми пропонуємо і в ідеальній упаковці. Спробуйте. Ми впевнені: і квас «Домашній», і квас «Білий» у банціВам сподобаються», – запрошують броварі «Опілля».

Джерело: Газета Місто

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.