Квартира за донат: благодійний збір РІЕЛ та ЛУН приніс майже 16 млн грн для ЗСУ

В рамках благодійної ініціативи «Квадрат за донат 3.0», організованої Корпорацією Нерухомості РІЕЛ та ЛУН, у прямому ефірі розіграли квартиру в новобудові ЖК «Берег Дніпра» (м. Київ). Метою збору була закупівля бронетранспортерів М113 для 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ. Попри заплановані 15 млн грн, вдалося зібрати майже 16 млн грн.

29.01.2025
Квартира за донат: благодійний збір РІЕЛ та ЛУН приніс майже 16 млн грн для ЗСУ

Власницею нової квартири стала Вікторія, яка задонатила 1500 грн. У момент оголошення вона перебувала в Нідерландах, тож отримала новину про свій виграш у прямому ефірі через відеозв’язок. Вікторію привітав ведучий Євген Янович.

Генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ Ростислав Мельник під час ефіру розповів, що компанія не вперше проводить подібні збори:

«Ми вже розігрували квартири на підтримку батальйону «Свобода», а також для фонду «Повернись живим», який закупив пункти управління безпілотними авіаційними комплексами для захисників. І ось зараз – для 3-ї штурмової бригади. Чому ми це робимо? Бо маємо допомагати. Незважаючи на політичні перипетії у союзників, ми воюємо й тримаємось саме завдяки волонтерам. Дрони, які змінили хід війни, здебільшого постачають саме волонтери. Тому ми й надалі будемо підтримувати наших захисників».

За словами представника 3-ї окремої штурмової бригади з позивним «ГАТС», військові активно використовують бронетранспортери М113 на передовій. Завдяки цьому збору вони зможуть суттєво поповнити свій бронепарк.

У знак подяки трьом найбільшим донаторам бригада презентує військові трофеї: Дмитро, який задонатив 114 000 грн, отримує тубус від артснаряда. Іван, який пожертвував 53 000 грн, отримує цинк від гранатомета Mk-19. Антон, який зробив внесок у 50 000 грн, отримує цинк від кулемета «Браунінг».

Отже, ще одна квартира стала зброєю у боротьбі за свободу. І це черговий доказ того, що разом ми можемо більше.

Джерело: Корпорація Нерухомості РІЕЛ

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.