Козицький розповів про перспективи створення нових пунктів пропуску на Львівщині

Про створення ще 9 пунктів пропуску на кордоні України та ЄС і модернізацію 13 ПП оголосив напередодні, під час засідання уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

23.08.2023
Козицький розповів про перспективи створення нових пунктів пропуску на Львівщині

Які перспективи це створює для Львівщини, розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«У нашій області функціонує 6 автомобільних пунктів пропуску із Польщею, а також пункт «Нижанковичі – Мальховичі», де наразі запрацювала тимчасова інфраструктура та триває будівництво.

Перспективними пунктами пропуску у нашій області, відповідно до розпорядження Кабміну «Про затвердження плану заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021-2023 роки», є: «Лопушанка – Міхновець», «Боберка – Смольник» та «Мшанець – Бандрув» у Самбірському районі, а також «Варяж – Усьмеж» і «Белз – Будинін» – у Червоноградському», – зазначив Максим Козицький.

Крім того, за його словами, Львівська ОВА подала звернення у Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, щоб до переліку перспективних включили ПП «Угнів – Диніска» у Червоноградському районі.

«Минулоріч в межах домовленостей Президента України та Президента Польщі на пункті пропуску «Краківець – Корчова» провели модернізацію, зокрема збільшили кількість смуг, розширили прикордонну та митну інфраструктуру, зменшили період очікування в черзі. Такі ж покращення чекають пункти «Шегині – Медика» та «Рава-Руська – Гребенне».

Розбудова кордону – наш пріоритет, адже це збільшує можливості як для експорту, так і для прокладення нових логістичних маршрутів, окрім того, це сприятиме розвитку туризму», – наголосив очільник Львівщини.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.