Колишньому охоронцю собору УПЦ, який підтримував Росію, винесли вирок

Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок колишньому охоронцю Свято-Покровського кафедрального собору УПЦ, якого звинувачували у колабораційній діяльності.

12.07.2023
Колишньому охоронцю собору УПЦ, який підтримував Росію, винесли вирок

Про це йдеться у вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Колишній охоронець Свято-Покровського кафедрального собору Хмельницької єпархії УПЦ, уродженець Молдови з українським громадянством, 17 травня 2023 року, перебуваючи на території собору публічно заперечив здійснення збройної агресії РФ проти України.

“Відеозапис стверджень обвинуваченого про те, що Російська федерація прийшла захищати Донбас, а здійснений 13 травня ракетний обстріл села Грузевиця Хмельницького району, коли попадання БПЛА по складах однієї з військових частин призвело до детонації вибухових предметів, є позитивним фактором, оскільки снаряди, що знаходились у вказаних сховищах були б використані проти мешканців окупованих територій Луганської і Донецької областей, а також Криму, підтверджує, що обвинувачений умисно та публічно заперечив здійснення збройної агресії проти України та закликав до підтримки дій Російської федерації та її збройних формувань”, – йдеться у повідомленні.

Оскільки чоловік уклав угоду з прокурором та повністю визнав свою провину, суд вирішив обмежитися покаранням у вигляді позбавлення його права обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування протягом 10 років.

 

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.