Кабмін передав Львівський протезний завод у власність міста

Кабінет міністрів України видав розпорядження про передачу цілісного майнового комплексу ДП “Львівське експериментальне підприємство засобів пересування і протезування” у власність Львівської МТГ.

22.04.2025
Кабмін передав Львівський протезний завод у власність міста

Про це йдеться у розпорядженні Кабміну від 21 квітня № 378-р.

“Передати цілісний майновий комплекс державного комерційного підприємства “Львівське експериментальне підприємство засобів пересування і протезування”, що розміщений на земельних ділянках площею 0,1512 гектара, 0,1914 гектара, 0,5548 гектара, 0,56 гектара, 1,6715 гектара, у власність Львівської міської територіальної громади”, — йдеться у повідомленні.

Протезний завод розташований на вул. Рудненській, 10 у Львові. Спершу це була невелика майстерня, яку відкрили ще у 1921 році, згодом вона стала підприємством.

Десятиліттями завод обслуговував людей з інвалідністю з Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Рівненської областей. Там виготовляли інвалідні крісла, триколісні велосипеди, вертикалізатори, протези та ортопедичне взуття. З часом у підприємства виникли фінансові проблеми: багатомільйонні борги зі сплати податків і виплати заробітної плати призвели до різних виконавчих проваджень.

28 вересня 2023 року сесія Львівської міської ради затвердила техніко-економічне обґрунтування передачі державного комерційного підприємства у комунальну власність Львівської міської територіальної громади. Відтоді цілісний майновий комплекс Львівського експериментального підприємства засобів пересування і протезування перебував на етапі переходу з державної у комунальну власність міста.

Завод планують приєднати до Першого медичного об’єднання.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.