Ішов 2036 рік від Різдва Христового і 30-ий рік від приходу на львівський престол Андрія Садового

Місто розквітало. Тривало будівництво сміттєпереробного заводу і вдосконалення транспортної мережі. Підземна парковка для самокатів діяла на площі Ринок, а урбаністи проектували нові тротуари поміж велодоріжок, щоби пішоходи не заважали роверистам.

07.04.2025
Ішов 2036 рік від Різдва Христового і 30-ий рік від приходу на львівський престол Андрія Садового

120-поверховий хмародер, зведений на місці Порохової вежі, став найпривабливішим туристичним об’єктом.
Десятий рік діяли справедливі мита для Сокільники, і Львів не зле заробляв на оподаткуванні товарів придбаних міщанами у сокільницькому Кінг Кросі.

Шептицькому району львівський мер по-батьківськи запропонував віддати Львову контроль над видобутком вугілля, переконуючи, що це буде чудова угода.

Через непоштиве ставлення і ненапуцовані мешти в опалу потрапив війт Великих Грибович. Натомість у фавор вийшли Малі Грибовичі, які мер пообіцяв знову зробити великими.

За кордоном час від часу лапали і привозили в місто у кайданках чиновників мера, котрі в часи Великої Війни повтікали разом із вкраденим.

Здавалося б, живи і насолоджуйся. Але меру було не до того. Він оголосив хрестовий похід на Янів, якщо тамтешня громада не віддасть Львову їхні стави, з яких флот Яворівської громади міг би своїми гарматами підтримати брюховицьких сепаратистів.

Навести остаточний порядок на всій західній півкулі країни меру заважала ще одна невирішена проблема – продаж алкоголю у нічний час. Садовий продовжував активну боротьбу із супостатами-торгашами, які споювали народ, що потім під хмелем валандався нічним Львовом і співав про мера лайливі, сороміцькі коломийки.

…А тим часом на чергову сесію міської ради виносилося питання обрання Садового пожиттєвим бургомістром з наданням титулів Мер Мерів, Цар Винниківський і Самодержець Зашківський.

Роман Онишкевич

Джерело

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.