Інфографіка середньомісячної готовності до прийому безготівкових оплат в автобусах приватних перевізників на Львівщині

В інфографіці відображено загальну кількість встановлених валідаторів кожному приватному перевізнику, середню щоденну кількість автобусів на лінії, а також середню кількість відкритих змін водіями. Саме включений валідатор, який знаходиться онлайн та має відкриту зміну водієм,- може приймати безготівкову оплату від пасажирів.

26.01.2024
Інфографіка середньомісячної готовності до прийому безготівкових оплат в автобусах приватних перевізників на Львівщині

Про це повідомляє Е-квиток на Львівщині/Smart Ticket Technology.

Лише 7 автотранспортних підприємств мають середньомісячне співвідношення відкритих змін водіями до середньої кількості автобусів на лінії більше 50%. Найбільші показники у ПП “Автошлях”, ПП “АТП – Завада” та ТзОВ “Львівське АТП-14631” – 67%, 66% і 61%.

Натомість найменший відсоток у ТзОВ “Фіакр-Львів”, ПП “Тур-Авто” та ТзОВ “Міра і К” – 17%, 24% і 25% відповідно. Така к-сть включеного обладнання приватними перевізниками унеможливлює багатьом пасажирам користуватись безконтактною формою оплати.

“Окрім цього, хочемо виділити приватних перевізників “ФОП Бандровська”, ТзОВ “Автосвіт”, ПП “АТП-Завада”, ПП “ВестАвто”, ТзОВ “Миколаївське АТП – 14627”, ТзОВ “Самбірське АТП-14608”, ПП “Ліон-Транс”, ПП “Транс-Спорт” та ТзОВ “Успіх БМ” за конструктивну позицію та співпрацю. Дякуємо, що сприяєте у впровадженні системи АСООП на Львівщині, яка є першою в Україні на рівні області“, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Турківському напрямку на Львівщині працює менше 35% валідаторів. При вставновлених 24 валідаторах на автобусах були готові до отримання безготівкових оплати лише 8.

Коментарі

12:41
Історія 23-річного добровольця, який став командиром взводу безпілотників на передовій
Взимку 2023 року 23-річний комп’ютерний інженер Сергій із Рівненщини твердо вирішив – з власної ініціативи вступити на військову службу. І так колишній програміст став очима артилерійської бригади: спостерігає за військовою технікою російських окупантів з допомогою безпілотних авіаційних комплексів та допомагає підрозділам гармашів її ефективно знищувати. На даний момент молодший лейтенант уже став командиром взводу безпілотних авіаційних комплексів 44 Окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола Оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних Сил України.
18:35
Переможцем тендеру буде «несподівано», але знову ОНУР?
Якщо не садиш дерева, то не ремонтуєш дороги у Львові.
13:18
Суд відпустив під заставу 90 тисяч гривень скандального львівського забудовника Андрія Кучму
Компанія ТОВ «Гарнобуд» Андрія Кучми фігурує в численних судових позовах.
20:51
Страх і ненависть до ТЦК: чому українці не люблять цю структуру?
Нещодавні неадекватні заяви й дописи нардепа Гончаренка спричинили нову хвилю дискусій щодо ТЦК. І якщо одні зауважують, що робота цієї структури — головне джерело поповнення лав українського війська, то інші наголошують на "свавіллі", "бусифікації" та порушенні прав людини. Проте не все так просто, як би нам хотілось. Бо ж ТЦК — це також частина Збройних сил України, а нехаяти власних військових у час, коли вам загрожує ворог — дуже небезпечно. То де взялась ненависть до ТЦК, хто у цьому винен і якою є роль "простих українців"? Давайте з'ясуємо.